Нийслэлийн налайх дүүрэг
Нийслэлийн налайх дүүрэг
Чандмань цогцолбор
Цагийн хуваарь
Гараг Үдээс өмнө Үдээс хойно
 
Даваа 08:30 - 12:30 13:30 - 17:30
Мягмар 08:30 - 12:30 13:30 - 17:30
Лхагва 08:30 - 12:30 13:30 - 17:30
Пүрэв 08:30 - 12:30 13:30 - 17:30
Баасан 08:30 - 12:30 13:30 - 17:30
Бямба Амарна  
Ням Амарна

Хаяг: Нийслэлийн Налайх дүүргийн 5 дугаар хороо, Нисэх хотхон, 
Утас: 88695210
Цахим хуудас: www.chandmani.edu.mn, www.facebook.com/nalaikhduurgiinchandmani.i
Шилэн данс: энд дарж үзнэ үү.

 

 

Чиг үүрэг үзэх
Бүтэц үзэх
Үзүүлж буй ажил үйлчилгээ үзэх
Сургалт /Ерөнхий боловсрол олгох/
1-12 дугаар ангийн 21 бүлэгт, бага ангид 232 сурагч, ахлах, дунд ангид 223 сурагч нийт 455 сурагч хичээллэж байна.
Мөн бага ангийн 11 дугуйлан, дунд, ахлах ангийн 12 секц, дугуйлангаар дамжуулан сурагчдын авъяас чадварыг нээн хөгжүүлж байна.

Налайх дүүргийн Чандмань сургуулийн бага ангийн багш нарын хичээлүүлэх дугуйлан секцийн хуваарь

   

 

           

                                                                                   2014-2015 оны хичээлийн жил

           

Багш нарын нэрс

хичээллүүлэх дугуйлан

хамрагдах ангиуд

Номын сан

1 ангид

1

Л. Оюунтуяа

даралтат хөгжим

1-3 анги

 

лхагва гариг 10.00 -12.00

2

Г. Алтанчимэг

хөлөгт тоглоом

1-3 анги

лхагва гариг 10.00 -12.00

 

3

С. Мягмар

үгийн сүлжээ

1-5 анги

даваа гариг  13.00 -15.00

 

4

Л. Алтанцэцэг

гимнастик

1-3 анги

пүрэв гариг 10.30-12.30

 

5

Н. Улаанхүү

уран уншлага

1-4 анги

даваа гариг  10.30 -12.30

 

6

Э. Болор-Эрдэнэ

шигтгэмэл

4-5 анги

баасан гариг   10.30-12.30

 

7

А. Баяртогтох

цаасан урлал

1-3 анги

мягмар гариг 10.30-12.30

 

8

Ц. Сэрүүнтунгалаг

хэрээсэн хатгамал

4-5 анги

пүрэв  гариг  13.00-15.00

 

9

С. Ганзул

цаасан урлал

4-5 анги

мягмар гариг 13.00-15.00

 

10

Э. Наранчимэг

 даавуун урлал

4-5 анги

баасан гариг   13.00-15.00

 

11

Я. Уртнасан

ардын дуу

1, 4, 5 анги

лхагва гариг 13.00 -15.00

 

                       

 

2014-2015 оны хичээлийн жилд Чандмань сургууль дээр сурагчдын авьяас чадварыг хөгжүүлэх дугуйлан, секцийн хуваарь

                                                                                                     2014-2015 оны хичээлийн жил

Зохион байгуулах багш нар

Хичээллэх

дугуйлан

Хичээллэх

өдөр

Хичээллэх

цаг

Хичээллэх анги танхим

1

О.Гансүх

Шатар

Даваа

15.00

106 ангид

2

Д.Энх-Ариунаа

Уран гар

Лхагва

15.00

Технологийн

кабинетад

3

С.Энхтайван

Илтгэх

урлаг

Даваа

15.00

11 а ангид

4

М.Долгорсүрэн

Гар бөмбөг

Мягмар

16.00

Зааланд

5

Э.Цэцгээ

Сагсан

бөмбөг

Пүрэв

15.00

Заланд

6

Ц.Үнэндэлгэр

Г имнастик

Лхагва

16.00

7а ангид

7

Ж.Наран

Зураг,зураг

зүй

Пүрэв

15.00

9а ангид

8

М.Долгорсүрэн

Хөнгөн

атлетик

Лхагва

16.00

Гадаа

талбайд

9

Э.Цэцгээ

Ширээний

теннис

Баасан

15.00

Зааланд

10

Ц.Сарангэрэл

Хөгжим

Пүрэв

15.00

Хөгжмийн

өрөө

■ " '

11

Б.Бадамцэцэг

Бүжиг

Даваа

16.00

Зааланд

12

С.Мөнхзул

Үндэсний

бөх

Лхагва

16.00

Зааланд ;