НАЛАЙХ ХОТ болохыг дэмжиж байна уу
 
Утасны жагсаалт

Нэр

Албан тушаал

Гар утас

Ажлын утас

Гэрийн утас

Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

1.

А.Ганболд

Хурлын дарга

99852705

70232545

2.

Ч.Зоригт

Хурлын тэргүүлэгчдийн нарийн бичгийн дарга бөгөөд ажлын албаны дарга

88126109

70232601

3.

Б.Уртнасан

Эрх зүйч бөгөөд ГХУСАЗЗ хариуцсан ахлах ажилтан

 

70232099

70232424

4.

А.Анхбаяр

Хуралдаан, олон нийт, өргөдөл гомдол хариуцсан ажилтан

 

70232099

5.

Ц.Мөнхцэцэг

Өмчийн асуудал хариуцсан ажилтан бөгөөд нягтлан бодогч

 

70232099

6.

Б.Батмагнай

Иргэний танхимын сэтгүүлч, зурагчлаач

 

70232099

7.

Г.Мөнхзаяа

Иргэний танхимын зохион байгуулагч

 

70232099

8.

Хурлын даргын туслах бөгөөд мэдээллийн технологийн ажилтан

70232231

9.

К.Амангүль

Архив, бичиг хэрэг хариуцсан ажилтан бөгөөд нярав

 

70232099

98145261

10.

Ц.Төмөрбаатар

Жолооч

 

70232231

70233879

Дүүргийн удирдлага

11.

Х.Болдбаатар

Засаг дарга

96659344

99995016

70233382

70232700

12.

Д.Цогоо

Эдийн засаг, нийгмийн хөгжлийн асуудал хариуцсан орлогч

88117928

70232440

13.

Ч.Одонхүү

Хот байгуулалт, дэд бүтэц, үйлдвэрлэл хариуцсан орлогч

96090568

89600088

-

14.

Т.Чулуунгэрэл

Гэр хорооллын барилгажилт, хөдөө аж ахуй, тохижилт хариуцсан орлогч

99117758

-

15.

О.Ганболд

Засаг даргын Төрийн бус байгууллага, олон нийттэй харилцах асуудал хариуцсан зөвлөх

96051241

99319702

70232342

Засаг даргын Тамгын газар

16.

О.Манарбек

Тамгын газрын дарга

99733035

88483035

70232419

Захиргаа, хуулийн хэлтэс

17.

Л.Болормаа

Захиргаа, хуулийн хэлтсийн дарга

 

70233348

70232140

18.

М.Мөнхбаяр

Төрийн захиргааны асуудал хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

 

70233348

19.

Э.Пүрэв-Очир

“Нэг цонхны үйлчилгээ”-ний менежер, эрэлт хүсэлт хариуцсан мэргэжилтэн

 

70233617

70232414

20.

Т.Баяртогтох

Хүний нөөц, шагнал, төрийн албан хаагчийн ёс зүй хариуцсан мэргэжилтэн

 

70233348

21.

М.Баатарцогт

Хороо, гадаад харилцаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

70233348

70232666

22.

Б.Ариунхүслэн

Тогтоол шийдвэрийн биелэлт, хяналт- шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн

 

70233348

70232299

23.

Г.Баярмаа

Эрх зүйн мэргэжилтэн

 

70233348

24.

Н.Мандуул

Олон нийт, мэдээлэл харилцаа хариуцсан мэргэжилтэн

 

70233348

25.

Л.Алтансүх

Засаг даргын туслах

 

70232204

26.

Б.Хүслэн

Мэдээллийн технологи, дотоод сүлжээ хариуцсан мэргэжилтэн

 

70233348

27.

Т.Наранцэцэг

Архивын мэргэжилтэн

 

70232252

28.

Б.Жавзансүрэн

Бичиг хэргийн эрхлэгч, бичээч

 

70232252

29.

Б.Солонго

Иргэдийн эрэлт хүсэлт хүлээн авах, угтах үйлчилгээний ажилтан

 

70232727

30.

Б.Энхмаа

Иргэдийн эрэлт хүсэлт хүлээн авах, угтах үйлчилгээний ажилтан

 

70232727

70233236

Санхүү, төрийн сангийн хэлтэс

31.

П.Цэнд-Аюуш

Санхүү, төрийн сангийн хэлтсийн дарга

 

70232370

70233597

32.

С.Золзаяа

Ерөнхий нягтлан бодогч

 

70232453

70232237

33.

П.Оюун-Эрдэнэ

Банкны төлбөр тооцоо хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

 

70232370

34.

Н.Отгонцэцэг

Банкны төлбөр тооцоо хариуцсан мэргэжилтэн

 

70232370

35.

С.Мөнгөнчимэг

Банкны төлбөр тооцоо хариуцсан мэргэжилтэн

 

70232370

36.

Г.Хашхүү

Бүртгэлийн мэргэжилтэн

 

70232370

37.

Х.Хабдула

Орлогын эдийн засагч, орон нутгийн өмч хариуцсан мэргэжилтэн

 

70232370

38.

С.Батжаргал

Төсвийн мэргэжилтэн

 

70232370

39.

Б.Уранзаяа

Хөрөнгө оруулалт, төлөвлөлт, орон нутгийн хөгжлийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

70232370

Тохижилт, худалдаа үйлчилгээний хэлтэс

40.

А.Туяабаатар

Тохижилт, худалдаа үйлчилгээний хэлтсийн дарга

 

70233562

41.

Г.Алтанзул

Хөдөө аж ахуй, орчны бохирдол хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

 

70233562

70232782

42.

Д.Оюунбилэг

Дэд бүтэц, СӨХ, гэрэлтүүлэг хариуцсан мэргэжилтэн

 

70233562

43.

З.Саранхүү

Худалдаа, хүнс, нийтийн хоол хариуцсан мэргэжилтэн

 

70233562

44.

Д.Эрдэнэцэцэг

Тохижилт, цэцэрлэгжүүлэлт, хариуцсан мэргэжилтэн

 

70233562

45.

Б.Назангүль

Байгаль орчин, аялал жуулчлал хариуцсан мэргэжилтэн

 

70233562

46.

Ц.Бадамгарав

Жижиг дунд үйлдвэрлэл, уул уурхай, ахуйн үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн

 

70233562

Нийгмийн хөгжлийн хэлтэс

47.

Б.Эрдэнэцогт

Нийгмийн хөгжлийн хэлтсийн дарга

 

70233442

48.

Ж.Аръяабал

Эрүүл мэнд, биеийн тамир хариуцсан ахлах мэргэжилтэн

 

70233442

49.

М.Энхтөр

Хөдөлмөр эрхлэлт, халамж, нийгмийн хамгаалал, гэр бүлийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

70233442

50.

Д.Тунгалаг

Хүүхэд залуучууд, төрийн бус байгууллагын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

70233442

70233493

51.

Н.Мөнхцэцэг

Боловсрол, соёлын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн

 

70233442

Цэргийн штаб

52.

Д.Байгаль

Цэргийн штабын дарга, хурандаа

 

70232345

53.

В.Батболд

Дайчилгаа, тоо бүртгэлийн офицер

 

70232345

54.

Б.Энхболд

Сургалт, төлөвлөлтийн офицер

 

70232345

55.

О.Батсүрэн

Мэдээлэл, аюулгүй байдлын офицер

 

70232345

Статистикийн хэлтэс

56.

Д.Цэнд

Статистикийн хэлтсийн дарга

99295631

88129023

70233672

70233368

57.

Х.Алтанцэцэг

Статистикч

 

70233672

58.

Т.Баярмаа

Статистикч , нягтлан бодогч

 

70233672

Бусад

59.

С.Ичинхорлоо

Хууль зүйн туслалцааны төвийн Улсын өмгөөлөгч

99187117

96047117

70232396

70232396

60.

Ү.Чойжилсүрэн

Хууль зүйн туслалцааны төвийн Улсын өмгөөлөгчийн туслах

 

70232396

-

61.

А.Жутъяа

Байгаль хамгаалагч

 

70233562

70233562

Бүртгэлийн хэлтэс

62.

О.Нямсүрэн

Хэлстийн дарга, Хяналтын улсын байцаагч,

99848344

98117505

70233313

63.

Б.Саранцэцэг

Хяналтын улсын байцаагч, улсын бүртгэгч

 

70233312

64.

Э.Одцэцэг

Улсын бүртгэгч

 

70233312

65.

П.Энхсаруул

Улсын бүртгэгч

 

70233312

66.

Б.Саранчимэг

Эд хөрөнгийн эрхийн улсын бүртгэгч

 

70233314

67.

Б.Агиймаа

Архив бичиг хэргийн ажилтан

 

70233312

Аж ахуйн тасаг

68.

Б.Баярмагнай

Аж ахуйн тасгийн дарга

 

70233791

69.

О.Золзаяа

Ахлах нягтлан бодогч

 

70233791

70233585

70.

А.Гэрэлтуяа

ЗДНСан, ДХСангийн нягтлан бодогч

 

70233791

71.

Г.Нармандах

Нярав

 

70233791

72.

Т.Даваасүрэн

Үйлчлэгч

 

70233627

73.

Д.Гантөмөр

Үйлчлэгч

 

70233627

74.

Б.Алтанцэцэг

Үйлчлэгч

 

70233627

99317911

75.

Д.Энхээ

Үйлчлэгч

 

70233627

76.

Б.Довдон

Жолооч

 

70233627

77.

С.Сүхбат

Жолооч

 

70233627

78.

Өлзийсайхан

жолооч

 

70233627

79.

А.Баасанхүү

Жижүүр

 

70233627

80.

Г.Мөнхтуяа

Жижүүр

 

70233627

81.

Н.Бямбагэрэл

Жижүүр

 

70233627

82.

Ц.Пүрэвочир

Жижүүр

 

70233627

83.

Д.Пүрэвхүү

Цахилгаанчин

 

70233627

Нэг цонхны үйлчилгээ

84.

Б.Уранчимэг

Бүртгэлийн хэлтсийн улсын бүртгэгч

 

70233617

85.

Ч.Энхээ

Нийгмийн халамж, үйлчилгээний хэлтсийн мэргэжилтэн

 

70233617

86.

Хөдөлмөрийн хэлтсийн мэргэжилтэн

70233617

87.

Нийгмийн даатгалын хэлтсийн мэргэжилтэн

70233617

88.

Г.Соёлмөнх

Өмч, газрын харилцааны албаны мэргэжилтэн

 

70233617

Засаг даргын дэргэдэх Дотоод аудитын алба

89.

Н.Болормаа

Дотоод аудитын албаны дарга

88008284
99014708

-

90.

Г.Мөнхөө

Ахлах мэргэжилтэн

89029424

-

91.

-

-

-

-

92.

Х.Цэцгээ

Нягтлан бодогч

89090639

-

93.

Э.Энхнаран

Бичиг хэргийн ажилтан

99319119

-

Хороод

94.

Н.Амгалан

1-р хорооны Засаг дарга

88242306

70232431

95.

Э.Оюунболор

Зохион байгуулагч

 

70232431

96.

Г.Болдбаатар

Нийгмийн ажилтан

 

70232431

97.

О.Энхцэцэг

Хорооны улсын бүртгэгч

 

70232431

98.

Ч.Отгонханд

Үйлчлэгч

 

70232431

99.

П.Ганболд

Галч, манаач

70232431

100.

Ч.Пүрэвдорж

Галч, манаач

70232431

101.

Ж.Нямсүрэн

2-р хорооны Засаг дарга

99868115

89800777

70232656

102.

Д.Даваасүрэн

Зохион байгуулагч

 

70232656

103.

Б.Амарзаяа

Нийгмийн ажилтан

 

70232656

104.

Б.Бэрцэцэг

Хорооны улсын бүртгэгч

 

70232656

105.

Г.Байгалмаа

Үйлчлэгч

 

70232656

106.

С.Цэрэвсамбуу

3-р хорооны Засаг дарга

99187829

70232187

107.

Ш.Калибек

Зохион байгуулагч

 

70232187

108.

Ч.Оргилмаа

Нийгмийн ажилтан

 

70232187

109.

Б.Батчимэг

Хорооны улсын бүртгэгч

 

70232187

110.

Д.Жаргалсайхан

Галч, манаач

 

70232187

111.

Даваасайхан

Үйлчлэгч

70232187

112.

С.Медальбек

4-р хорооны Засаг дарга

88305304

70233229

113.

Ч.Пүрэвдулам

Зохион байгуулагч

 

70233229

70233573

114.

Ө.Катира

Нийгмийн ажилтан

 

70233229

70232481

115.

А.Серегбай

Хорооны улсын бүртгэгч

 

70233229

116.

У.Дамей

Үйлчлэгч

 

70233229

117.

Г.Баатарчулуун

Галч, манаач

 

70233229

118.

М.Уатта

Галч, манаач

 

70233229

119.

Г.Талстболор

5-р хорооны Засаг дарга

96068170

50236511

120.

Д.Хулан

Зохион байгуулагч

88017364

50236511

121.

Л.Алтанцэцэг

Нийгмийн ажилтан

50236511

122.

Э.Өнөрцэцэг

Хорооны улсын бүртгэгч

 

50236511

123.

С.Амаржаргал

Үйлчлэгч

 

50236511

124.

И.Энхбаатар

6-р хорооны Засаг дарга

89814110

91814010

-

125.

Б.Ганцэцэг

Зохион байгуулагч

 

-

126.

Н.Эрдэнэцэцэг

Нийгмийн ажилтан

 

-

127.

Б.Нандинцэцэг

Хорооны улсын бүртгэгч

 

-

128.

С.Тунгалаг

7-р хорооны Засаг дарга

88937998

70232208

129.

Т.Зулзаяа

Зохион байгуулагч

 

70232208

130.

П.Сашка

Нийгмийн ажилтан

 

70232208

131.

Д.Ариунтунгалаг

Хорооны улсын бүртгэгч

 

70232208

132.

Д.Байгальмаа

Үйлчлэгч

 

70232208

133.

Д.Бямбасүрэн

Манаач

 

70232208

Албан байгууллага

134.

С.Нямсүрэн

Уул уурхайн аврах албаны дарга

99763648

70232380

105

70232344

135.

С.Буянжаргал

Цагдаагийн хэлтсийн дарга

99181960

70233355

136.

Н.Найгалдорж

Дүүргийн прокурор

99197664

70233181

137.

Н.Одонтуул

Дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны 4 дүгээр шүүхийн ерөнхий шүүгч

-

70233892

138.

Б.Нармандах

Дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны 4 дүгээр шүүхийн ерөнхий шүүгч

-

70233432

139.

 

Онцгой байдлын хэлтсийн дарга

 

70233362

 

140.

 

 

 

 

141.

М.Ганбаатар

НМХГ-ын Налайх дахь Мэргэжлийн хяналтын хэлтсийн дарга

99050223

70233647

142.

Б.Эрдэнэбат

Эрүүл мэндийн нэгдлийн дарга

88083146

70233158

143.

С.Ялалт

Татварын хэлтсийн дарга

88052875

88725006

70232681

144.

Н.Өнөржаргал

Нийгмийн даатгалын хэлтсийн дарга

99083652

89090222

70232369

145.

П.Чинбат

Нийгмийн халамж үйлчилгээний хэлтсийн дарга

99160728

70233260

70232497

146.

Д.Нямсүрэн

Хөдөлмөрийн хэлтсийн дарга

99091916

-

147.

П.Амгалан

Боловсролын хэлтсийн дарга

89123982

93043982

70233008

148.

Б.Наранбаяр

Хүүхэд, гэр бүлийн хөгжлийн төвийн дарга

99188285

70233687

149.

Д.Нансалмаа

Албан бус-Насан туршийн боловсролын төвийн дарга

99012589

93073929

70233929

150.

Р.Цэдэндамбаа

“Голомт” цогцолбор сургуулийн захирал

99060511

93070056

70232394

151.

Ж.Батцэцэг

119 дүгээр сургуулийн захирал

89152616

99232616

70233119

70232515

152.

О.Оюунтуяа

“Эрдмийн оргил” цогцолбор сургуулийн захирал

94093993

70232579

153.

Ц.Оюунсайхан

“Чандмань” цогцолбор сургуулийн захирал

88695210

50236282

154.

Д.Цэрэндолгор

109 дүгээр бага сургуулийн захирал

99084301

93073939

70232151

70232683

155.

Ц.Тунгалаг

23 дугаар цэцэрлэгийн эрхлэгч

99171630

70232574

156.

Д.Долгорсүрэн

123 дугаар цэцэрлэгийн эрхлэгч

99772844

99077728

70233318

70232446

157.

Б.Гандулам

140 дүгээр цэцэрлэгийн эрхлэгч

93249111

70232316

158.

Х.Баяраа

151 дүгээр цэцэрлэгийн эрхлэгч

99171010

70233135

159.

Ж.Алтан-Од

152 дугаар цэцэрлэгийн эрхлэгч

99088049

70233194

160.

Д.Отгондулам

153 дугаар цэцэрлэгийн эрхлэгч

88043379

-

161.

М.Ганбаатар

Мэргэжлийн сургалт, үйлдвэрлэлийн төвийн захирал

99131522

70233375

70233350

162.

С.Баасанхүү

Соёл, урлагийн ордны дарга

99041670

70232221

163.

А.Цэдэнсодном

Биеийн тамир, спортын хорооны дарга

99131289

70232398

164.

Г.Туяа

Налайх Хэрэглэгчдэд үйлчлэх төвийн дарга

88091249

88081502

70232157

165.

Д.Батцэнгэл

Налайх Түгээх төвийн дарга

88091208

70232411

166.

М.Өсөхбаяр

Налайхын Дулааны станц ТӨХК-ийн захирал

99095830

70232372

70232263

167.

М.Батмөнх

“Тохижилт үйлчилгээ” НӨҮГ-ын дарга

99317905

70232569

168.

Ц.Энхтайван

Гэрэлтүүлэг чимэглэлийн албаны дарга

99813839

70233956

169.

А.Тулга

Цэцэрлэгжүүлэлтийн албаны дарга

99319899

-

70232450

170.

Д.Санжаасүрэн

Мэдээлэл холбооны сүлжээ ТӨХК-ийн захирал

99318024

95952301

-

171.

Г.Чулуунбат

“Чандмань Налайх” НӨҮГ-ын дарга

99296288

70233359

172.

Х.Гантөмөр

Холбооны газрын дарга

99319010

50239010

70233352

50238024

70233080

173.

Х.Саалаа

Ахмадын хорооны дарга

96640634

70233130

174.

Д.Отгон

Улаан загалмайн хорооны дарга

94010031

99319210

70232676

175.

М.Мэндсайхан

Өмч, газрын харилцааны албаны дарга

99010723

70233251

176.

Ш.Хаан

Хангамж үйлчилгээний хэлтсийн дарга

99254230

70233633

177.

Д.Энхтуул

Жижиг, дунд үйлдвэрлэлийг дэмжих төвийн дарга

88564622

96664622

70233652

178.

Ж.Бадамцэцэг

Худалдан авах ажиллагааны албаны дарга

89540120

99240120

70232788

179.

Б.Эрдэнэсувд

“Дэлхийн зөн” ОУБ-ын ” Налайх” ОНХХ-ийн багийн ахлагч

99286701

70232034

180.

П.Туяа

Хаан банкны захирал

99087790

70233486

181.

Ч.Цэрэнханд

Хас банкны захирал

99111732

70233369

70232401

182.

Л.Жаргалтулга

Төрийн банкны захирал

88040939

7023

183.

Н.Алтантуяа

“Бөх-Мо” ХХК-ийн захирал

99318100

88770886

-

184.

Ё.Думаа

“Ариун хүнс” ХХК-ийн захирал

98203709

88973509

-

70232340

185.

Г.Хүдэрчулуун

“Сор сүрэг” ХХК-ийн захирал

99258296

88608296

70232185

70232185

Өрхийн эмнэлэг

186.

Б.Ихбаяр

1-р хороо “Нарны эрч” ӨЭМТ-ийн дарга

99735499

70233603

70232429

187.

Д.Чулуунцэцэг

2-р хороо “Амь-Эрдэнэ” ӨЭМТ-ийн дарга

99839513

88306544

70233339

188.

А.Даваасүрэн

3-р хороо “Ачлал-Налайх” ӨЭМТ-ийн дарга

89034334

70232773

189.

А.Янжинлхам

4-р хороо “Суварга Налайх” ӨЭМТ-ийн дарга

99168800

70232128

Байгууллагуудын жижүүрийн утас

190.

Уул уурхайн аврах алба

70233453

7023105

191.

Онцгой байдлын хэлтэс

7023101

7023105

192.

УБЦТС ХК-ний Налайх түгээх төв

70232269

193.

УБЦТС ХК-ний Хэрэглэгчдэд үйлчлэх төв

70233556

194.

Мэргэжлийн хяналтын хэлтэс

70233301

195.

Тохижилт үйлчилгээ НӨҮГ

70232219

196.

Буян Налайх ТВ

70233551

197.

Налайх ТВ

70233790

198.

Налайхын дулааны станц ТӨХК

70232277

199.

Соёл урлагийн ордон

70232692

200.

Газрын алба

70232024

201.

Нийгмийн халамжийн үйлчилгээний хэлтэс

70233113

202.

Чандмань Налайх НӨҮГ

70233310

203.

“Голомт” цогцолбор сургууль

204.

119 дүгээр сургууль

205.

“Эрдмийн оргил” цогцолбор сургууль

206.

“Чандмань” цогцолбор сургууль

207.

109 дүгээр бага сургууль

208.

123 дугаар цэцэрлэг

209.

23 дугаар цэцэрлэг

210.

151 дүгээр цэцэрлэг

211.

152 дугаар цэцэрлэг

212.

153 дугаар цэцэрлэг

213.

140 дүгээр цэцэрлэг

214.

Мэргэжлийн сургалт, үйлдвэрлэлийн төв

Сүүлд шинэчлэгдсэн: 2015 оны 2-р сарын 05, Пүрэв гариг, 03:58